Головні новини Львова
Подобається

Львівські правоохоронці викрили бухгалтера одного з вишів на розкраданні державних коштів

22/08/2014     Автор: admin
Львівські правоохоронці викрили бухгалтера одного з вишів на розкраданні державних коштів

Правоохоронці викрили головного бухгалтера вищого навчального закладу, котра привласнила понад 650 тисяч гривень коштів, внесених студентами за навчання. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Львівській області.  

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області встановили, що 35-річна жінка – бухгалтер одного з вищих навчальних закладів Львівщини, отримувала із каси навчального закладу грошові кошти, що були внесені студентами за навчання. 

Ці кошти чиновниця використовувала на власний розсуд і, як встановили правоохоронці, привласнила їх, подаючи при цьому недостовірну бухгалтерську звітність. Відповідними актами інвентаризації встановлено розкрадання коштів навчального закладу на суму більше ніж 650 тисяч гривень.

Слідчим відділом Львівської міського управління міліції головному бухгалтеру вищого навчального закладу оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

За таке правопорушення законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років  з  позбавленням  права обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Джерело: Сфера-ТВ