Працівники міліції викрили зловмисницю, яка вимагала та одержала неправомірну вигоду за не фіксування виявленого самовільного будівництва та не притягнення винуватця до передбаченої законодавством відповідальності.  Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Львівській області.

45-річна зловмисниця вимагала та одержала грошові кошти у якості неправомірної вигоди за не фіксування виявленого самовільного будівництва та не притягнення винуватця до передбаченої законодавством відповідальності.  

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, або арешт на строк від трьох до шести місяців або ж позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Варто зазначити, що у 2011 році 45-річна жінка очолювала комунальне підприємство. Тоді правоохоронці викрили зловмисницю коли вона  вимагала та одержала майже 2 тисячі доларів США за сприяння у наданні дозволів на влаштування будівельних майданчиків.

Рішенням суду її було засуджено до п’яти років позбавлення волі (умовно) із випробувальним терміном на один рік. Випробувальний термін для зловмисниці завершився лише місяць тому.

Джерело: Сфера-ТВ