Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області викрили під час отримання неправомірної вигоди голову однієї з селищних рад Пустомитівського району.

Чиновник вимагав та отримав від директора одного з державних підприємств двадцять тисяч гривень «відкату» за укладання договору на виконання робіт по інвентаризації земель. Сума договору – близько ста тисяч гривень. Кошти на виконання робіт мали надходити від місцевого бюджету. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Львівській області.

 Чиновника затримано «на гарячому», грошові кошти вилучені. Зараз проводяться оперативно-слідчі дії для встановлення інших фактів злочинної діяльності посадовця.  За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Джерело: Сфера-ТВ