Спільний інтернет-проект волонтерів і депутатів Львівської обласної ради має на меті зібрати в інтернет просторі всіх українців, бажаючих підтримати бійців АТО.

За словами координатора проекту Олени Муляк, новостворений інтернет-ресурс ato.lviv.ua є інформаційною платформою для координації усіх течій та суспільної діяльності, яка пов'язана з АТО. Також на сайті громадяни можуть дізнатися про нагальні потреби українських військових.

«Сайт працює вже тиждень. За цей час ми розмістили на ньому купу корисної інформації. Тут можна знайти звернення військових частин про нагальні потреби, медичного госпіталю про необхідні речі. Тут розміщено інформацію волонтерських організацій про місце та час збору речей для армії. Все конкретно: що потрібно, скільки та контактні телефони. Такий підхід дає можливість швидко бачити реальну картину того, що бракує військовим»,– пояснила Олена Муляк.

Як зазначила координатор, зв'язок між депутатським корпусом обласної ради та волонтерськими організаціями забезпечує швидке реагування на потреби бійців та дозволяє вирішувати питання на будь-якому рівні.«Не завжди у волонтерів є контакти військовослужбовців, не завжди вони можуть швидко зібрати кошти на дорогі оптичні прилади, в цьому їм можуть допомогти депутати. Вони мають досвід та велику кількість корисних контактів, які можуть вирішити проблемні питання. Саме тому ми сподіваємося, що сайт об’єднає всіх, хто робить добру справу, не зважаючи на посаду, статус, вік»,- наголосила Олена Муляк.

Також вона зауважила, що інтернет-ресурс можна знайти за посиланням на головній інтернет-сторінці Львівської обласної ради.

Крім цього, на сайті розміщена інформація про звільнених з полону, нагороджених орденами бійців, а також усі Закони України щодо військової служби. На сайті знайшлося місце і для розділу стосовно допомоги переселенцям.

«Ми вважаємо за потрібне надавати інформацію і переселенцям, адже ці люди вимушені були поїхати з рідної домівки шукати порятунку в інших містах України. Отже сподіваємося, що інформація про призначення матеріальної допомоги, про наявність вакансій з Центру зайнятості допоможе їм вижити в цей нелегкий час»,– зазначила координатор проекту.

 

Источник: Ваші новини‡агрузка...