Активісти кількох різних організацій вимагали пояснити, як влада Львівщини допомагає учасникам АТО та на що витрачає виділені гроші. 
 
Щоправда журналістів на нараду не запросили, тож про що йшлося переповів керівник "Народної самооборони Львівщини" Валерій Веремчук: "Дуже багато було емоцій, звинувачень. Ми обговорювали питання і про кордон. Адже є блокування завезення амуніції зі закордону і зі сторони наших митних та прикордонних служб. Сьогодні треба підключати виробництво важкої військової техніки для наварювання захисних екранів для БМП, БТР".  
 
Голова облдержадміністрації до журналістів не вийшов. Спілкувались із його заступником Володимиром Харчуком. "Ми дійшли згоди лише в одному, що треба створити координаційний штаб, в якому братимуть участь представники громадських організацій. Є можливість розроблення відповідних програм по виділенню коштів на військові частини ", – зазначив чиновник.  
 
До слова, з обласного бюджету збираються виділити ще приблизно 2,5 млн грн для військових частин Львівщини. Також є програма, в рамках якої сім’я загиблого військового отримає 100 тис. грн. Депутати мають за це все проголосувати 9 вересня.