Двох курсантів Національної академії Сухопутних військ звинувачують у тому, що вони скоїли замовне вбивство, передає Корупція.Інфо

Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос на своєму сайті. Військова прокуратура Хмельницького гарнізону направила обвинувальний акт до Славутського міськсуду Хмельницької області. Причетними до вбивства правоохоронці вважають двох курсантів, які навчаються на першому курсі Нацакадемії. Слідчі з'ясували, що один із них діяв на замовлення 30-річної жінки вбитого. Він прийшов угості до її чоловіка та вдарив його кілька разів по голові.

На підмогу він узяв свого товариша по навчанню. Він спостерігав за діями зловмисника й мав прийти на допомогу, якщо жертва чинитиме опір. Після холоднокровного вбивства курсанти залишили квартиру й на потязі зі Славута повернулися до Львова.

Слідство встановило, що підозрювана замовила вбивство чоловіка, бо він захотів самостійно після розлучення виховувати їхню спільну дитину. Курсантам загрожує довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо 33-річного чоловіка-збоченця. Підозрюваний ґвалтував двох малолітніх дітей своєї співмешканки.