Старі ставленики, нові охоронці 

Сьогодні біля львівського летовища розігралася справжня вистава. Суть проблеми, чи то радше конфлікту, полягала у тому, що «старі ставленики, старої влади» і досі сидять на своїх місцях та вганяють державне підприємство в борги. У принципі, ситуація не поодинока, заради викупу в держави підприємств, їх заганяють у борги, а потім за безцінь приватизують. Схожий сценарій розвивається зараз і з заводом «Полярон». Проте питання аеропорту зібрало навколо себе чималеньку кількість ГО. Тут і самооборона Львівського Євромайдану, і Афганська сотня, і ГО Розвиток громади та ще кілька ГО.

Наші кореспонденти були присутні на місці проведення акції ще о 11:30, у той же час туди підійшла група молодиків, зовсім не спортивної зовнішності, які просто сиділи у кафе поряд та щось вичікували. Час від часу вони розмовляли про якісь гроші та телефонували кудись із фінансовими питаннями. Стверджувати ми, звісно, нічого не можемо, як говорить крилатий вислів: «Не спійманий – не злодій». Але після того як до виходу із адміністративного корпусу Львівського аеропорту, приїхала вантажна машина із кількома людьми у кузові та банерами натягненими всередині нього. Вони почали ще активніше кудись телефонувати. Так після появи під дверима корпусу двох сміттєвих баків та кількох дзвінків вищезгаданої компанії, із парку поряд «явилися» представники організації «Розвиток Громади» у камуфляжних куртках. Вони зупинилися за метрів 30 від вантажного автомобіля. Далі ситуація розвивалася спокійно, хтось щось коментував на камери, а хтось просто ПІАРився.

Аргументом для проведення акції стали такі факти:

 

7EenDSptZIk uGjuH3Wu3vs

Завершилась ця акція закритим засіданням працівників аеропорту, громадських активістів не впустили. Результати нам не відомі. Будемо провжувати за цим спостерігати.

 

Автор: Марвін