Головні новини Львова
Подобається

Львівський аквапарк “Пляж” збанкрутував

09/11/2014     Автор: Яна Романська
Львівський аквапарк “Пляж” збанкрутував

Львівський господарський суд порушив процедуру банкрутства ПАТ «Комплекс водних видів спорту» (КВВС), підприємства, що управляє львівським аквапарком «Пляж». Ухвала була прийнята ще 10 вересня, а 27 жовтня Львівський апеляційний судзалишив її в силі.

Згідно з матеріалами справи, загальна сума кредиторської заборгованості  ПАТ «Комплекс водних видів спорту», на день подання заяви про банкрутство становить 144,92 млн грн. З цієї суми безспірними вимогами кредиторів до боржника вже визнані 102,15 млн грн. Це заборгованість, яка підтверджується рішеннями судів, що вже набрали законної сили.

Відповідно до звіту про фінансовий стан КВВС станом за 30 червня 2014 року, сума активів  підприємства становить 40,53 млн грн.

Фінансові проблеми КВВС стали предметом судового розгляду ще влітку минулого року, коли ПАТ «Кредобанк» через суд почав стягнення кредитного боргу у розмірі 101,21 млн грн. Понад 26 млн грн з цієї суми складали відсотки і пеня.

Кредит товариство отримало у 2006 році для добудови та реконструкції сучасної будівлі аквапарку «Пляж». Тоді сума кредиту становила 75 млн грн під 11% річних. Погасити кредит товариство мало до 30 червня 2013 року, однак не зробило цього. В результаті, загальна сума боргу з відсотками перевищила 100 млн грн. Крім того товариство брало позику у 2007 році у банку «Форум» – 20,19 млн грн під 16% річних.

Згідно з інформацією державного агентства SMIDA, офіційними власниками акцій ПАТ «Комплекс водних видів спорту» є  Анастасія Верлінська (40%) та Сергій Любомудров (60%)  Головою наглядової ради віднедавна став батько співвласниці – Олег Верлінський.

Ще до 28 липні цього року головою наглядової ради КВВС був депутат міської ради від ВО «Свобода» Андріан Гутник, який, попри те, що офіційно немає власності у ПАТ «Комплекс водних видів спорту» представлявся як власник спортивно-розважального закладу.

Згідно з рішенням загальних зборів акціонерів, Андріана Гутника звільнено з посади за власним бажанням.

Цікаво також, що, як з’ясували журналісти газети «Експрес», у Львові минулого року зареєстрували ще одне підприємство з назвою «Комплекс водних видів спорту». За формою власності це товариство з обмеженою відповідальністю. Зареєстроване у квітні минулого року, а його адреса співпадає з ПАТ «КВВС» – вул. Княгині Ольги, 114.

 

Джерело: ZAXID.NET