Львівський апеляційний господарський суд повернув Державному концерну «Укроборонпром» 20 млн грн. Про це повідомила прес-служба цього суду.

 

«Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 28.08.2014 року частково задоволено апеляційну скаргу Старшого прокурора відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та апеляційну скаргу Державного концерну «Укроборонпром», та частково скасовано рішення господарського суду Львівської області від 20.05.2014 і прийнято нове рішення.

В процесі управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі Державний концерн «Укроборонпром» забезпечує в установленому законодавством порядку відрахування учасниками Концерну до Державного бюджету України частини прибутку (доходу). До складу Державного концерну «Укроборонпром» входять державні підприємства оборонно-промислового комплексу, у тому числі Дочірнє підприємство Державної компанії «Укрспецекспорт» – Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш».

За рішенням апеляційної інстанції стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю «Маркет-Матс» на користь Дочірнього підприємства Державної компанії «Укрспецекспорт» – Державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної компанії «Укрінмаш» 20 000 000 грн».

Джерело: ГалІнфо