Сьогодні у Львові відбулася подія, яка засвідчила позитивні зрушення у роботі МВС, а зокрема в об'єктивному розгляді справи львівського беркуту. У підсумку маємо, якщо не реінкарнацію (бо нам знову не потрібно Беркутів) то перший крок на початку нового підрозділу: сильного, патріотичного і адекватного.

Суть у тому, що кадрова комісія прийняла управлінське рішення з очищення підрозділу !

Після розформування "Беркут", його бійців зобов’язали складати іспити, якщо вони хочуть залишитися у силових структурах.

Тих, хто атестацію провалив – понижують в посаді. Декого – звільняють.

Наразі 45 львівських екс-беркутівців – служать у батальйоні спеціального призначення. Чоловіки твердять, що за свою кар’єру не переймаються.

Кадрова комісія, обираючи новий склад взяла до уваги дії “Беркуту” на Майдані, і вибух їхньої бази у лютому цього року. Вивчивши матеріали, вирішили вісьмох працівників у нові лави – не приймати.

Та за рішенням прокуратури притягнути до дисциплінарної відповідальності.

Натомість уже не спецпризначенцям пропонують нові, щоправда нижчі посади – дільничних інспекторів у місті та на Львівщині. 

Цікаво, що активісти, яких також запросили, з рішенням комісії не погоджуються. Хочуть, щоби “беркутівців” звільнили з органів внутрішніх справ.

Натомість інші 37 силовиків навіть не потрапили в актовий зал. Їх автоматично залишили працювати на своїх посадах.

Та найголовніше, у батальйоні спецпризначення служать майже 300 осіб. На решту ще чекає переатестація.

Також пропонуємо Вам переглянути відео із засідання кадрової комісії: 

Нагадаємо, суд залишив "беркутівця" Аброськіна під вартою до 25 січня. Рішенням суду Аброськін залишений під вартою ще на 2 місяці – до 25 січня.

До слова, цього року в рамках спецоперацій були заарештовані 16 колишніх офіцерів "Беркуту", яких підозрюють у безпосердній участі в подіях на Майдані 18-20 лютого.


Наша команда вітає МВС на цьому шляху, адже нарешті ми помічаємо зміни. Однак не варто забувати, що і ті, хто будуть нести зміни, мають всі шанси бути люстрованими.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів