Львівського ІТ-бізнесмена висміяли у соцмережах через викличну парковку

Директор однієї з найбільших львівських IT-компаній Михайло Лазор став посміховиськом у соцмережах через викличну манеру паркувати свій величезний позашляховик, передає ІА Корупція Інфо з посиланням на ZAXID.NET.

Сам Михайло Лазор запевняє, що «сплутав» газон перед найбільшим торгово-розважальним центром Львова зі звичайним болотом і пообіцяв власним коштом засіяти його свіжою травою.

Фото Lexus LX570, запаркованого на газоні посеред величезної парковки перед ТРЦ King Kross Leopolis, львівські користувачі Facebook опублікували у групах, де регулярно обговорюють проблеми некоректного паркування у Львові.

Читайте також: 

Доволі швидко з’ясувалося, що власником позашляховика є Михайло Лазор, директор львівського філії  ІТ-компанії EPAM Systems.Пізніше активісти, що відстежують факти некоректного паркування на вулицях Львова опублікували ще одне фото, де той же Lexus LX570 з тими ж номерами ВС6469ЕА стоїть на тротуарі та велодоріжці біля львівської Опери.

Михайло Лазор підтвердив, що справді таким дивним чином припаркував свій автомобіль на паркінгу перед ТРЦ King Kross Leopolis у неділю, 15 березня. За його словами, він «сплутав» газон із звичайним болотом, пише ZAXID.NET.

«Визнаю, що я дуже негарно припаркувався і обіцяю не практикувати такого у майбутньому, – сказав Лазор кореспонденту ZAXID.NET. – То болото мені не здалось газоном, певно тому я й повівся не зовсім коректно».

Втім, на цьому Михайло Лазор не зупинився і вирішив розвинути думку про болото на газонах, де через неуважність доводиться паркуватися водіям позашляховиків. На його думку, газони треба засадити штучними квітами, аби водії бачили де газон, а де асфальтований паркінг.

«Щоб зняти градус напруги, я завтра-післязавтра запропоную керівництву King Kross Leopolis так облаштувати газони, щоб не було можливості туди заїхати не тільки позашляховикам, але й будь-яким іншим автомобілям. Я сам візьмуся за цю справу – засію траву і розміщу на газонах велику кількість соняхів зі «смайлами», сотні «смайлів», аби всі водії бачили, де не можна паркувати свої автомобілі, – саркастично прокоментував свою поведінку Михайло Лазор. – Сподіваюсь, ви [журналісти] допоможете поширити фото нових газонів у соцмережах».