Іван Бокало стверджує, що давно займається бізнесом. А за минулий рік задекларував 1259000 гривень. Також він має багатих сватів ! 

"Я не працюю на митниці з грудня 2010 року, і ніколи не був начальником митниці, як пишуть багато ЗМІ. Останні чотири роки займаюся приватним бізнесом, також працюю юрист-консульт на фірмі" Автосвіт ", – заявив кандидат в нардепи

123_02

Нагадаємо, інтернет-простори України, і навіть зарубіжні ЗМІ, підірвала новина про те, що депутат Львівської облради Іван Бокало, який нібито працює на митниці, видав заміж дочку Наталю, влаштувавши шикарне весілля. 

Sv8  drtnsntmnyui

Читайте: Кандидат у депутати по 122 окрузі влаштував для своєї дочки шикарне весілля

Згідно з інформацією низки українських видань, а також судячи з численних фотографій молодих і гостей в соцмережах, весілля було дуже багатою, одну зі стін банкетного залу оформили у вигляді панно з живих квітів. Руку нареченої прикрашало кільце з великим діамантом. Розважати гостей приїхали знамениті артисти Злата Огневич і група ТіК, а обов'язки тамади виконував ведучий Олександр Педан. Крім того, повідомлялося, що молоді нібито прибули в готель на вертольоті.

 

Читайте: "Рубрика Кандидат у депутати" Бокало Іван Васильович

 

Джерело: Сегодня