хабар

У Львові викрили начальника будинкоуправління квартирно-експлуатаційного відділу, який привласнював бюджетні кошти. Підозрюваний завдав збитків державі на суму понад 170 тисяч гривень. Повідомляє Корупція інфо.

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України у Львівській області з’ясували, що 57-річний посадовець упродовж 2010-2014 років незаконно преміював самого себе та нараховував надбавки за складність і напруженість у роботі.

Загалом з державного бюджету посадовцю неправомірно нарахували і виплатили премії та надбавки на суму понад 170 тисяч гривень, інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Зловмисникові оголосили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України та за ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Максимальне покарання передбачає позбавлення волі на термін до 8 років з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю до 3 років.