«Правий сектор» Львівщини вирішив створити на тилових військових базах будівельно-ремонтні бригади для адаптації покинутих споруд під потреби бійців АТО.


Про це повідомили у прес-службі Добровольчого українського корпусу «Правого сектору» Львівщини.

Волонтерські будівельно-ремонтні бригади планують створити при Добровольчому українському корпусі. В їх завдання буде входити облаштування у покинутих складах, базах та інших спорудах елементарних побутових умов для проживання і тренування бійців.

«Хто з якихось причин не може тримати в руках зброю, а має фах будівельника, сантехніка, зварювальника, електрика, тощо, та бажає долучитися до боротьби українського народу з кремлівським окупантом, зможе це зробити допомігши в облаштуванні тилових бойових та тренувальних баз. Ці бригади працюватимуть поза лінією вогню, зокрема на Запоріжжі, тож загрози потрапити під обстріл ворожих військ не буде. Наразі будівельно-ремонтні бригади діятимуть при 3 батальйоні ДУК «Львів»,

– пояснив лідер «Правого сектора» Львівщини Артем Луцак.

Усі бажаючі долучитися до бригади можуть звертатися в офіс "Правого сектора" у Львові на на площі Міцькевича 8/а (4 поверх), або за телефоном (032) 242-04-80.

 

новини про Львів