зно 

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти вже отримав 36 бланків відповідей учасників тестування з української мови та літератури, які перевірятимуть повторно.Про це сьогодні розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк під час прес-конференції, передає новину Корупція.інфо.

Вона зауважила, що учасники тестування з української мови та літератури мали можливість оскаржити результати ЗНО до 24:00 17 травня 2015 року.

«Заяву абітурієнти подавали в Український центр оцінювання якості освіти. Потім ці заяви опрацьовували і вже сьогодні Львівський регіональний центр оцінювання якості отримав 36 бланків відповідей для опрацювання новою групою вчителів, які оскаржені результати опрацьовуватимуть. Кожен бланк читає три екзаменатори, описує усі помилки і пишуть свої зауваження. Ці результати відправляють в УЦОЯО і вже там звіряють їх із першим результатом», – розповіла Лариса Середяк.

Вона додала, що оскаржених результатів, очевидно, буде більше, адже в Українському центрі оцінювання якості освіти їх опрацьовують та відправляють у регіони по мірі надходження.

Нагадаємо, що Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, яке відбулося 24 квітня.