тімберлейк

Понад півмільйона переглядів на YouTube вже отримала картина з зображенням Джастіна Тімберлейка, яку створив наш земляк – чортківчанин Зеник Палагнюк. Відеопроект, над яким він працював разом зі своїм товаришем Володимиром Заграновським, просто підірвав Інтернет. Новину передає Корупція.інфо з посиланням на te.20minut.ua

Нагадаємо, на виготовлення картини зі своїм улюбленим співаком Джастіном Тімберлейком студент використав 24 кілометри ниток і 13 тисяч цвяхів. Над проектом хлопець працював 200 годин.

19-річний Зеник Палагнюк вчиться на 3-му курсі на факультеті «графічний дизайн» у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Два дні тому, практично одразу після того, як його робота потрапила в Інтернет-простір, Зеник полетів у США за програмою Work&Travel. Тому спілкуємось з його другом та автором відео 17-річним Володимиром Заграновським. Хлопець також навчається в Косівському інституті. 
 

– Це перша картина Зеника, виконана у такій техніці. Вона називається стрінг-арт, – розповідає Володимир. – В інтернеті можна побачити багато робіт в такій техніці, але вони – набагато слабші. Робота Зеника – просто грандіозна! Ми це одразу розуміли, тому очікували на такий резонанс.
 

Володимир каже, що як тільки завантажив відео в інтернет, у першу ніч переглядів практично не було. Тому хлопці були дещо розчаровані. Проте вже з наступного дня робота отримала тисячі переглядів та відгуків. Сьогодні проект разом з переглядами на YouTube та поширеннями у соцмережах має близько 800 тис переглядів. Хлопці сподіваються, що невдовзі відео дійде і до Джастіна Тімберлейка. Зеник навіть планує зустрітися з ним. 

– Ми дивилися аналітику на YouTube, це відео вже поширюється у США, – каже Володимир. 
Володимир Заграновський розповідає, що роботу Зеник почав спонтанно. Купив цвяхи нитки та почав працювати. Тим часом Володимир знімав процес роботи, а згодом монтував відео. Собівартість картини – близько 2 тисяч гривень. 

 

– У нас не було приміщення, де ми могли б працювати, – каже студент. – Ми звернулися до орендодавця, пояснили йому, що хочемо зробити і сказали, що ми студенти і не маємо можливості заплатити за оренду. Чоловік надав нам приміщення безкоштовно! За що ми йому дуже дякуємо!

 

Володимир Заграновський каже, що після того, як проект набув популярності в інтернеті, до них з Зеником надходять багато листів та повідомлень з пропозиціями до співпраці. 
 

– Нас запрошують на телеефіри провідні канали, кличуть на фестивалі, пропонують роботу, взагалі є дуже багато відгуків, – каже юнак.   
 

До слова, восени хлопці знову планують втілити в життя масштабний проект. 
Зеник Палагнюк також оголосив конкурс на своїй сторінці в соцмережі Вконтакте. Для цього потрібно поширити відеоролик та інформацію про конкурс у себе на сторінці та прокоментувати його. Переможця художник обіцяє обрати за допомогою додатку random. Щасливчик отримає в подарунок свій портрет від Зеника Палагнюка.