Керівник управління житлового господарства ЛМР зможе вийти на волю після внесення застави

У суботу, 19 листопада, львівський суд обрав запобіжний захід чиновнику Львівської міськради, якого військова прокуратура обвинувачує у хабарництві. Суд арештував начальника управління житлового господарства Львівської міської ради Юрія Гольця, встановивши заставу у розмірі 2 млн грн. Про це розповіла речниця головного управління СБУ у Львівській області Мирослава Клячківська, передає Корупція.Інфо

«Суд обрав запобіжний захід утримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 2 млн гривень. Якщо заставу внесуть, він зможе вийти на волю», – пояснила Мирослава Клячківська.

Зазначимо, 17 листопада працівники військової прокуратури разом із СБУ затримали начальника управління житлового господарства Львівської міської ради Юрія Гольця за підозрою в отриманні хабара розміром 90 тис. грн. У цій же справі СБУ та військова прокуратура провела обшуки у юридичному управлінні та в кабінеті першого заступника міського голови Андрія Садового.У військовій прокуратурі та СБУ заявили, що відстежували діяльність начальника управління житлового господарства ЛМР Юрія Гольця від січня 2016 року. І впродовж цього часу зафіксували два факти отримання ним неправомірної вигоди, які стосувались укладення договорів з комерційними фірмами.

Водночас мер Львова Андрій Садовий під час прямого ефіру заявив, що міськрада сприяє слідчим у розслідуванні цієї справи.

«У нас дуже цікава ситуація в Україні – людину роблять злодієм без рішення суду. Є звинувачення – нехай тривають слідчі дії, буде рішення суду і результат. Коли ми говоримо тут про 90 тисяч гривень хабара – це тема номер один в Україні, «найбільше корупційне місто в Україні» і так далі. Будь ласка, досліджуйте, максимальне сприяння міської ради, всі документи, все, що треба – ми дамо. Я хочу, щоби людина, яка вкрала, була в тюрмі. І, на превеликий жаль, у нас все це до суду і до покарання чомусь не доходить», – заявив Андрій Садовий.

Водночас він додав, що на час розслідування Юрія Гольця відсторонили від посади.