Львівську базу бувшого "Беркуту" на вул. Тролейбусній намагаються захопити рейдерським шляхом, щоб там побудувати новобуди. Вся процедури захоплення земельної ділянки та адмін. приміщень відбувається під прикриттям Національної гвардії.

Таким чином, у квітні поточного року до ГУМВС України у Львівській області звернулось керівництво Управління західного – територіального командування ВВ МВС України щодо передачі їм вказаних будівель та земельної ділянки на вул. Тролейбусній у м. Львові, однак ГУМВСУ у Львівській області для УЗТК ВВ у даному питанні було відмовлено.

27 березня 2014 року начальник УЗТК ВВ МВС України генерал-майор міліції Ю.В. Аллеров надіслав лист начальникові ГУМВСУ у Львівській області полковнику міліції Загарії Д.Д. з проханням передачі території військового містечка по вул.Тролейбусній,16. Отримавши негативну відповідь Ю.В. Аллеров продовжив намагання отримати територію по вул.Тролейбусній,16, використовуючи службове становище та ввівши в оману командуючого ВВ МВС України гунерал-лейтенанта Полторака С.Т., яким в свою чергу яким була підготовлена доповідна записка заступникові міністра внутрішніх справ України Чеботарю С.І. про необхідність передачі будівель та споруд у якій було вказано про те, що територія по вул.Тролейбусній,16 не використовується підрозділами міліції ГУМВСУ у Львівській області. 

Адміністрацією Президента України, керівництвом МВС України проігнороване неодноразове прохання керівництва ГУМВСУ у Львівській області, громадськості в лиці ветеранських організацій та особового складу СБМ ( листи від 02.04.2014 №28\4 Маруняк-Аллерову, що пропозиція не може бути задоволеною, 14.04.2014 №182\Мр Маруняк-Чеботарю, що вважає за недоцільне передачу території, від 12.09.2014 №28\377 Маруняк-Гриняку, про те що приміщення активно використовується підрозділами міліції ГУМВСУ у Львівській області).

Натомість кулуарно вирішено питання у якому зацікавлений Ю.В. Аллеров, не враховано жодну думку та видано наказ МВС України від 24.10.2014 №1296 про передачу нерухомого майна, який зобов’язує передати територію на Тролейбусній 16 – Національній гвардії. СБМ ГУМВС теоретично пропонується переїхати у колишнє приміщення Сихівського районного відділу, яке пристосоване для існування невеличкого відділу. 

Національній гвардії належать усі території вздовж вул. Трускавецької, перпендикулярно до якої вул. Тролейбусна.Незважаючи на неодноразові прохання керівництва ГУМВСУ у Львівській області про залишення території для місця дислокації спецпідрозділу, через відсутність відповідних об'єктів у м. Львові, дане питання залишилось не вирішеним.

Стає незрозумілим, чому не можна знайти у Львівській області адмінприміщення командуванню УЗТК ВВ МВС України, а потрібно забрати ціле спецмістечко (будівлі і споруди загальною площею 4964 кв. м та земельна ділянка площею 3,97 га) територію спецпідрозділу і в свою чергу шукати місце для розташування останнього в складі 300 чол., техніки та спеціального майна?

Від представників Національної гвардії які у різний час оглядали територію Тролейбусної 16, стало відомо що на місці військового містечка планується зведення приватних житлових комплексів.

Тільки учора громадським активістам Львівщини стало відомо про вищеописану ситуацію, яка відбувається з базою бувшого "Беркуту". Громадські організації виступили з ініціативою та направили колективне звернення в якому просять, щоб діюча база залишалася бути закріпленою за ГУМВСУ у Львівській області, а також надати можливість громадським організаціям проводити вишколи та тренування добровольців, які в подальшому поїдуть захищати Україну в зону АТО.

1800258_750274155026212_8162118642614918576_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: gal.info