Головні новини Львова
Подобається

Львівську резиденцію президента продадуть з аукціону

08/10/2014     Автор: Яна Романська
Львівську резиденцію президента продадуть з аукціону


Після кількох місяців дискусій упереміш із загадковим мовчанням депутати Львівської обласної ради прийняли рішення продати через аукціон президентську резиденцію. 

Це двоповерхова будівля з величезним підвалом (загальна площа 489,9 квадратних метрів), значним за розмірами садом і басейном. Чим обставлені кімнати досі невідомо: журналістів туди зроду не пускали. 

Утримання цього будинку обходилося бюджету в більш ніж 170 тисяч гривень. 

Сама будівля розташована в елітному районі Львова поблизу парку імені Богдана Хмельницького на вулиці Глінки. Львів'яни та гості міста ходять на цю вулицю лише на екскурсію, щоб подивитися на палаци багатіїв. При цьому якось навіть непристойно помічати, що президентська резиденція до багатьох з них явно не дотягує ні помпезністю, ні ціною. Про останню все говорять не дуже впевнено – вартість за різними припущеннями коливаэться від 10 до 17 мільйонів гривень. 

Нещодавно Був провели конкурс серед експертів, які будуть робити оцінку будівлі, після чого його вартість затвердять і тільки тоді виставлять на аукціон для продажу, – повыдомили в прес-службі Львівської обласної ради.

 

Джерело: Факты