У Львові триває кампанія із впорядкування захисних споруд для місцевого населення. Тож у суботу, 14 березня, в рамках кампанії «Увага! Бомбосховище!» активісти разом з волонтерами наводитимуть лад у сховищі поблизу собору Св. Юра за адресою вул. Листопадового чину, 26.

Відтак всіх охочих долучитися просять приходити об 11:00, йдеться в повідомленні на сторінці ініціаторів цієї кампанії – Львівського обласного осередку політичної партії «Демократичний альянс» у Facebook.Як зазначено в повідомленні, ця захисна споруда знаходиться в дитячому садочку, тож у разі потреби там зможуть заховатися діти, педагогічний колектив і, звісно, мешканці прилеглої території.

Сховище є досить великим, потребують розблокування три входи, тож, припускають, потрібно організувати щонайменше 30 волонтерів.

Станом на сьогодні в рамках кампанії «Увага! Бомбосховище!» приведено до ладу шість укриттів у Львові: вул. Т. Шевченка, 66, вул. Каліча гора, 5, вул. Некрасова, 37А, вул. Родини Крушельницьких, 23, вул. Солодова, 4, вул. Братів Рогатинців, 12-14.