4 жовтня у Львові розпочалась кампанія із впорядкування захисних споруд для населення міста.

Ініціативу започаткували активісти львівського осередку партії «Демократичний альянс» спільно з Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

Наступна акція в рамках кампанії відбудеться 25 жовтня, о 11:00 в Галицькому районі міста, за адресою вул. Каліча гора, 5.

Першим місцем, де навели лад, стало сховище за адресою вул. Т. Шевченка, 66. У акції з впорядкування захисної споруди взяли участь близько 20 волонтерів. Разом із організаторами вони прибирали в укритті, винесли понад 20 мішків сміття та побутових відходів, а також встановили на місце 600-кілограмові двері. Крім того, місцеві жителі, які спочатку не брали участі у прибиранні, долучилися до акції і навіть приготували для волонтерів обід. Усі необхідні інструменти для приведення до ладу захисної споруди, а також вивіз сміття забезпечило ЛКП «Янів 405».Як повідомили у міському Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, у місті налічується більше 100 одиниць захисних споруд різних форм власності на випадок надзвичайних ситуацій. Тільки 15 споруд є у комунальній власності. Значна кількість із них потребує впорядкування для повноцінного використання у разі необхідності. Ініціатори кампанії успішно привели до ладу першу споруду, тому тепер закликають мешканців Львова долучитися до акції в якості волонтерів до впорядкування наступного укриття. «Ми ставимо собі за мету впорядкувати якомога більше укриттів і сподіваємося, що до кампанії постійно будуть долучатися нові волонтери. Хочеться вірити, що ці споруди не доведеться використовувати за призначенням, але краще бути підготовленими до різних варіантів розвитку подій», – заявляє координатор кампанії Юрій Шивала.

Наступна акція з впорядкування укриттів відбудеться в суботу 25 жовтня о 12:00 за адресою вул. Каліча гора, 5.

 

Джерело: Galnet