2W-ZnwoL1wA

У Львові з 7 по 11 вересня у ЛССМШІ імені Соломії Крушельницької, в рамках фестивалю Art Meetings відбудеться майстер-клас «Зроби Сам».

Пасивний відбір музики – це те, з чим ми боремося. Art Meetings дотримується ідеї зустрічі з мистецтвом, тому окрім концертів ми пропонуємо відвідати і майстер-клас, у якому учасники перейдуть грань між художником і глядачем, – стверджують організатори

Однією з таких подій стане майстер-клас “Зроби Сам!”, ідеєю якого є створення власноруч музичних інструментів.

Учасники будуть створювати інструменти з предметів щоденного вжитку, навіть з тих, які на перших погляд не мають музичного характеру. Переконаємося, що це не правда – уява не знає обмежень, а музику можна знайти всюди. Вистачить тільки підняти її з землі, зірвати з дерева або витягнути з шафи.Побудована в такий спосіб музика передає незвичайний світ фарб з усією своєю красою і недосконалістю.

Відкриваючи музичність в щоденних предметах, створюючи і виконуючи її, учасники ставлять перед собою ціль – знайти нові музичні рішення. Майстер-клас проводитиме Павел Романчук, з польського гурту “Крихітні інструменти”. Музикант з 2005 року створює і колекціонує музичні інструменти різного типу. Учасники майстер-класу покажуть на сцені створені ними музичні композиції.

gmdUDrsWq54

Майстер-клас призначений для дітей і вчителів.

Група “Крихітні інструменти” виступить під час сольного концерту у Львові. 

Майстер–клас і концерт гурту “Крихітні інструменти” відбуватимуться за підтримки Форуму видаців у Львові.