До Львова завітають всеукраїнські покази нового документального фільму, засновника формації «ВАВИЛОН 13», Володимира Тихого – «Наша Надія». 9 жовтня о 19:00 в кінотеатрі Кінопалац «Копернік» відбудеться прем’єра стрічки присвяченої Надії Савченко. Цей фільм – продовження дослідження Володимира, який разом із численними однодумцями документально фіксує новітню історію України в найгарячіших її точках. Фільм представить творча група на чолі з режисером – Володимиром Тихим.

Відкриті покази «НАШОЇ НАДІЇ» відбудуться у 10 містах України. Вхід на покази безкоштовний. Організатори сподіваються, що фільм не залишиться поза увагою як громадсько-активного глядача, так і коло широкої публіки. Адже консолідація громадян у питанні визволення української льотчиці-полоненої Надії Савченко буде запорукою її скорішого визволення з незаконного ув’язнення у московському СІЗО.

Окрім Львову покази відбудуться ще у Ужгороді. Вінниці, Тернополі, Дніпропетровську, Чернівцях, Івано-Франківську, Херсоні, Одесі, Києві.

Джерело : Дивись.інфо