військовий

У військкоматі бідкаються, що чоловіки масово ухиляються від мобілізації.

 

Наразі, за словами військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Миколи Садовського, п’ята хвиля мобілізації під загрозою зриву. Набрали лише половину призовників.

 

 П’ята хвиля мобілізації іде складно, – говорить військовий комісар області. – Із усіх, кому надіслали повістки, до комісаріатів з’явилася лише третина. З квітня цього року близько чотирьох тисяч військовозобов’язаних громадян області ухилилися від призову.

 

Щоб якось зарадити ситуації, по районах Львівської області складають списки таких людей, а усі зібрані дані передають в міліцію та прокуратуру. Микола Садовський каже, що понад сотню таких порушників розшукали, склали 361 адмінпротокол та відкрили 86 кримінальних проваджень.

 

Незважаючи на гучні заклики, що тільки разом можемо протистояти агресору, і більшого обов’язку, ніж захищати Батьківщину, зараз немає, йти на війну багато хто не хоче. А жінки та матері потенційних призовників щоразу перекривають дороги та штурмують сільради з вимогою повернути їхніх чоловіків та синів додому.