льв

Львів’яни виступають проти ще одного будівництва у місті. Учора, 17 вересня, мешканці вул. Масарика та Струмок біля своїх будинків влаштували мітинг проти зведення багатоповерхівки за кілька метрів від дитячого садка.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на  ZIK.

Місцеві жителі обурені тим, що не провівши громадських слухань та не маючи  дозвільних документів, забудовник уже обгородив ділянку для будівництва. Паркан пролягає через територію дитячого садочка, а для його встановлення робітники повирубували зелені насадження.«Ми піднімали документи, згідно із санітарними норми новобудову можна розташовувати біля дитячого навчального закладу на відстані 25 метрів, а тут загальна територія – 30-и метрова. Зараз будівельний майданчик проходить по території садочка. До того ж, вони вирубали зелені насадження», – розповіла місцева мешканка Світлана Федоришин.

Водночас представник фірми-забудовника Роман Домашовець, який прибув на збори мешканців,  запевнив, земельна ділянка перебуває в оренді і поки на ній проводять лише підготовчі роботи.

  «Мова про будівництво багатоповерхового будинку не ведеться. Декларації на його будівництво немає», – сказав Роман Домашовець.