Lviv_rynok_ratusha_01

У Львові пройде перший спільний Фестиваль переселенців і місцевих мешканців. Такого роду подія відбуватиметься в Україні вперше.

Про це повідомили організатори заходу, передає Корупція.Інфо з посиланням на Львівський портал.

«Фестиваль переселенців та львів’ян» – своєрідне зведення культурних мостів та майданчик для діалогу, в якому візьмуть участь як переселенці зі Сходу та Криму, так і місцеві мешканці. Заходи Фестивалю вже почнуться 1 вересня із відкриття фото-виставки», – зазначають організатори дійства.Львів’яни та переселенці матимуть змогу дізнатися більше один про одного та відкрити один одного через культурний обмін. Адже, в період окупації Криму і війни на сході України, на територію Львівської області були змушені переселитися тільки за офіційними даними більше 11 000 переселенців.

Одним з основних питань, поряд із соціальними, постало питання інтеграції у нове середовище, побудова взаємоповаги та довіри між мешканцями різних регіонів України, які мало знають про культурні традиції та особливості один одного.

Організаторами «Фестивалю переселенців і львів’ян» виступили кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові», громадська ініціатива «Крим SOS» зі підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Фестиваль проходить в рамках Конгресу Культури Східного Партнерства у Львові.

Фото: mandrivky.org.ua