У Львові другий день хаотично зникає світло по всьому місту. Це, мовляв, пов’язано з впровадженням аварійних графіків, які покликані привести в баланс енергосистему у тих районах міста, де споживання електроенергії перевищує норму. 

Львів'яни обурюються у соцмережах, що на «гарячу лінію» неможливо додзвонитись, натомість у них виникають проблеми з побутовою технікою та ліфтами. Частина львів'ян з розумінням ставиться до ситуації і каже, що готова потерпіти, однак вимагає оприлюднити графіки вимкнень заздалегідь. Особливо на цьому наполягають молоді мами, які відчувають труднощі, піднімаючись з колясками по сходах.

А частина Львів'ян не готова трепіти, оскільки економити потрібно але не за рахунок пересіних споживачів. Чому справно оплачуючи люди мають сидіти без світла, і переживати за свої прилади? Через то хаотичне відключення виходять з ладу дорогі пристрої, хто людям це компенсує?? Люди мають це розуміти, а людей розуміти – ні?
 
Дуже незрозумілим виглядає ліміт, що складає наприклад на Львівську область 773МВТ, а на Крим 800МВТ. Враховуючи те що у Львівській області населення 2,5млн. чол. а в Криму меньше 2млн. чол. 

"Для чого постачати електроенергію на анексовані території, які знаходяться під контролем ворожої держави? Не хватає електроенергії, в першу чергу треба відключити Крим! А тоді думати, як економити, але не за рахунок пересічних споживачів!

Наприклад, повідключати в першу чергу освітленя Львів-Арени, повідключати зовнішнє освітлення будівель – воно для краси. Зобов"язати магазини кафе і ресторани повідключати зовнішні рекламні вивіски, LED екрани, повідключати від мережі рекламні лайтбокси та сітілайти і так далі і тому подібне! ДУМАТИ треба головою в першу чергу, а не просто відключати все без розбору!" – Обурються львів'яни!

 

 

новини про Львів