мітинг львів

У понеділок, 1-го червня, у Львові пройшов марш проти підняття тарифів: кілька десятків осіб, вигукуючи гасла, пройшли центральними вулицями міста.
Організували акцію активісти громадського руху Автономний опір, до них долучились невдоволені тарифною політикою львів’яни. Новину передає Корупція.інфо 

Спершу учасники ходи зібрались біля пам’ятника Іванові Франку. Вони принесли плакати, на яких написали, що нові тарифи – це геноцид для народу. З червоно-чорними стягами та лозунгами протестувальники рушили до будівлі ЛОДА.

«Громадський рух Автономний опір організував соціальний марш проти підвищення тарифів. Це перша пробна символічна акція, оскільки ми практично не проводили агітації, а хочемо повідомити людей про те, що є можливість боротись за свої права»,

– зазначила активістка руху Ярина Волошин.

Біля приміщення облдержадміністрації мітингувальники зачитали вимоги до глави Олега Синютки, які він, як представник влади у Львівській області, має передати до Києва. Зокрема, протестувальники вимагають оприлюднити вартість газу, який видобувають в державі та привести тарифи на компослуги у відповідність до зарплат українців. Під зверненням з такими вимогами учасники акції ставили власні підписи, а активісти Автономного опору пообіцяли передати лист губернатору.