x59200.jpg.pagespeed.ic_.wsevjnljitk_w6y3mx02

Всеукраїнський центр волонтерів Peoples Project відзвітував про збір коштів на придбання роботизованого апарату для реабілітації та відновлення руху важкопоранених.

На унікальний апарат вдалося зібрати майже 2 мільйони гривень, а левову частку — 1 мільйон гривень, пожертвував меценат Ігор (його прізвище не називають)Чоловік розповів, що гроші отримав від продажу своєї квартири: «Сьогодні, як і обіцяв, я продав квартиру, отримав 1 млн грн і одразу перерахував гроші на рахунок постачальника апарату. Я інвестую в майбутнє своєї країни. Я хочу пишатись нашими досягненнями і хочу побачити свою батьківщину на одному рівні з успішними й сильними державами. Не знаю, чи має таким чином поступити кожна небідна людина, це справа совісті. Власний вибір я зробив».

Ще один благодійник перерахував 38878 грн, отримані за репости у Facebook.   У волонтерській організації повідомили, що рахунок за апарат уже сплачено і вже за півтора тижні він має приїхати у клініку, де проходитимуть реабілітацію бійці АТО.