Глава "Радикальної партії" Олег Ляшко може одержати крісло віце-спікера у новому парламенті, а його політсила – очолити один із комітетів.

Водночас, зі слів джерела "Української правди", Ляшко планує відмовитися від посади віце-спікера в тому разі, якщо йому дозволять очолити бюджетний комітет ВР.

Крім того, на крісло першого віце-спікера претендує Андрій Парубій від "Народного фронту" та Оксана Сироїд від "Самопомочі".

Згідно з даними джерела, депутати від "Блоку Петра Порошенка" очолять 11 комітетів з 27, "Народного фронту" – 9, "Опозиційного блоку" – 2 (регламентний та комітет з питань свободи слова, який перейменували на комітет з питань забезпечення свободи слова та інформаційної політики).

При цьому главою комітету зі свободи слова, за інформацією співрозмовника УП, стане Вадим Рабинович. Представники чиновницьких груп "Воля народу" та "Економічний розвиток" очолять по одному комітету, а "Самопомочі" – 2.

Зі слів джерела, "Самопоміч" бореться за більшу чисельність комітетів. Станом на четвер ця політсила хотіла вісім. Загалом члени коаліції одержують 2/3 у складі всіх комітетів.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів