Озвучений народним депутатом Надією Савченко план є не чим іншим, як планом Путіна по федералізації України. Про це лідер Радикальної партії Олег Ляшко сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ, коментуючи своє попереднє висловлювання — Савченко «*бнулась на всю голову».
 
«Нормальна людина не буде робити такі заяви. Я розумію емоції Надії. Я до неї до недавнього часу нормально ставився. Тепер мені прикро чути, коли вона розповідає про те, що тільки її мама (до речі, з Лозовим, Мосийчуком і Лінько ми були у неї вдома, підтримували в тому числі і фінансово — але я про це вперше говорю, тому що не хотів би, щоб мене звинуватили в піарі) і сестра робили все для її звільнення. Я з цим абсолютно не згоден. Тому що мільйони українців тримали кулаки, виходили на мітинги (по всьому світу, а не тільки в Києві), влада докладала певних зусиль. Все це в підсумку дало результат. Мені шкода, що Надія так ставиться до українців і знецінює їх внесок в її звільнення. Вона схопила «зірку». Думаю, їй треба знайти хорошого чоловіка, який би заспокоїв її, або хоча б трохи вправив мізки.
 
Чому така реакція на її заяви? Те, що Савченко озвучила — це план Путіна по федералізації України. Цього від нас вимагає Кремль і його апологети в Україні, зокрема Медведчук. Савченко — хороша актриса. Може, кому-то подобається, як мені донедавна…», — сказав він.
 
На думку депутата, заяви Савченко не варто коментувати.
 
«До цього я спостерігав за її заявами. Не став коментувати їх, робив скидку на те, що людина два роки відсидів у в'язниці. Я знаю, про що йде мова. Це важко і впливає, зокрема, на психічне здоров'я. Особливо, коли мова йде про російських казематах. Я думаю, що Надія прийде в себе, подумає, проаналізує і заспокоїться.
 
Так от останньою краплею став її план по народовладдя, а насправді федералізації України. Тому я не стримався. Але дав слово, що після цього не буду коментувати нічого, що стосується Савченко. Вона не стоїть коментарів. Кращий спосіб реагувати на подібний дебілізм — не помічати його», — додав Ляшко.