На проміжних виборах до Верховної Ради по 208 одномандатному виборчому округу в Чернігівській області лідирує кандидат від “Слуги народу” Анатолій Гунько.

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії.

На проміжних виборах до Верховної Ради в окрузі № 208 кандидат від Слуги народу Анатолій Гунько наростив відрив від лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії після обробки 30,65% протоколів.

Згідно з даними ЦВК, Гунько набирає 34,07% голосів, а Ляшко — 32,21%.

Кандидат від “Слуги народу” Анатолій Гунько повідомив, що за паралельним підрахунком голосів, який проводив його штаб, він здобув перемогу у виборчих перегонах на 208-му окрузі з різницею 1442 голоси.

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко визнав свою поразку на довиборах в Раду, однак заявив, що перемога Гунько – наслідок “підкупу та корупції влади”.

“За даними ЦВК, аномально висока явка в 50% на цьому окрузі в 1,5 рази (!) перевищила середню явку по країні. Це доказ того, що в окрузі спрацювала масштабна сітка підкупу виборців. Всі соціологічні опитування напередодні виборів (Рейтинг, Соціс ) давали переконливу перемогу мені, але підкуп виборців кардинально спотворив результати цих виборів … Знищувати сітки підкупу – це була пряма задача правоохоронних органів, яку вони ганебно провалили. У результаті кандидат від влади Гунько скупив 50% виборців округу і корупційним способом купив мандат народного депутата “, – написав Ляшко в фейсбуці.

Нагадаємо, вибори в окрузі №208 призначені в зв’язку з загибеллю народного депутата Валерія Давиденка. Його знайшли мертвим з вогнепальним пораненням 25 травня в туалеті офісного центру в Києві.