ляшко

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко оголосив про розпуск міської організації «РП» в Кривому Розі і зажадав, щоб колишні колеги склали депутатські мандати. Таке рішення Ляшко прийняв на підставі інформації про те, що «радикалів» «купили» представники екс-регіоналів братів Вілкулів.
  
Про це Ляшко повідомив в соцмережі,  передає Корупція Інфо.

«За співпрацю з регіоналами прийняв рішення розпустити міську організацію Радикальної партії в Кривому Розі. Продажні шкури! Катерина Шаповалова з ганьбою звільнена з посади керівника організації. Вимагаю від усіх п'яти чоловік, які зрадили виборців, скласти мандати депутатів міської Ради від Радикальної партії », – заявив Ляшко.

Коментуючи підписникам своє рішення, Ляшко зазначив, що його криворізьких колег «купили, покидьків». А відповідаючи на питання про те, по чім «радикали» продалися, сказав, що «це треба питати у Вілкула».

Нагадаємо, вранці 18 листопада міська виборча комісія Кривого Рогу Дніпропетровської області завершила засідання щодо рішення про оголошення Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів на пост міського голови. Скарги його опонента Юрія Мілобога ТВК відхилила, після чогозатвердила Вілкула новообраним мером Кривого Рогу.