Кандидат в одномандатному виборчому окрузі № 208 на Чернігівщині від партії «Слуга народу» Анатолій Гунько переміг на довиборах до Верховної Ради. Його головним опонентом був лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Про це свідчать дані з сайту Центральної виборчої комісії.

В даний момент вже пораховані 100% дільничних протоколів.

Згідно з оприлюдненими підрахунками, Гунько проходить в парламент – за нього віддали свої голоси 34,1% виборців (21 245 голосів).

На другому місці Ляшко, якого підтримали 31,78% виборців (19 799 голосів).

Дружина покійного народного депутата Людмила Давиденко набирає 26,68% голосів і займає третє місце.

Не пройшли стороною цю тему і в телеграм-каналі PavlovskyNEWS

Офіційно: Олег Ляшко залишається без депутатського мандата

Після обробки 100% протоколів перемогу на виборах в Раду по 208 округу з результатом в 34,1% голосів здобуває кандидат від «Слуги народу» Анатолій Гунько. «Головний радикал» набрав 31,7% – до перемоги йому не вистачило півтори тисячі бюлетенів в свою користь.

Кампанія по округу проводилася зі скандалами. Проти переможця голосування були виставлені кілька технічних кандидатів, тоді як сам Ляшко звинувачував свого опонента в масштабному підкупі виборців, регулярно публікуючи відеозвернення. На жаль, позицію Гунько з цього приводу нам з’ясувати не вдалося.

Також в телеграм-каналі “Політика Країни” написали, що тепер швидше за все Олег Ляшко позбавиться фінансування від Ріната Ахметова.

І це при тому, що клони Гунько відтягнули на себе ще 4% голосів. Але це не допомогло Ляшко. Також як і масована підтримка Ахметова і його ЗМІ.

Втім, такий результат є парадоксом тільки на перший погляд.

Політичний шлях Ляшко добре відомий. Як він працював на Порошенко, як він брав участь в його провокації (в тому числі і в фальсифікації кримінальної справи проти головного редактора “Страны” Ігоря Гужви) і багато іншого.

Тому підсумок голосування хоч і несподіваний для багатьох, але цілком закономірний.
Тепер Олег Ляшко, судячи з усього, залишиться без щедрого фінансування Ахметова. І взагалі скоро в публічному просторі залишиться один Ляшко – той, який віщає про коронавірус.