На виборах до Верховної Ради України по 208 округу станом за результатами підрахунку 93,96% протоколів лідирує кандидат від партії “Слуга народу” Анатолій Гунько. Він набрав понад 34% голосів виборців і поки випереджає свого головного конкурента – лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка.

ЦВК, станом на 16.00 27 жовтня, обробив 93,46% дільничних протоколів:

  • Анатолій Гунько від “Слуги народу” – 34,06% голосів;
  • Олег Ляшко від “Радикальної партії” – 31,88% голосів;
  • Людмила Давиденко, самовисування – 26,64% голосів;
  • Анатолій Гунько (самовисування) – 2,84%;
  • Ігор Гунько (самовисування) – 1,4%.

Як повідомлялося, за даними ЦВК, явка на проміжних виборах народного депутата, що відбулися 25 жовтня, склала 50,03%. До складу округу входять: Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський і Талалаївський, частина Ічнянського району (місто Ічня і територія на північний схід від нього) Чернігівської області.

Нагадаємо, що Ляшко напередодні оголосив про свою перемогу. У свою чергу Гунько зазначив, що також здобув перемогу на виборах.

“За паралельним підрахунком голосів, який проводився моїм штабом, я здобув впевнену перемогу у виборчих перегонах на 208-му окрузі, з різницею тисяча чотиреста сорок два голоси. Тепер стає зрозумілою істерика мого опонента Олега Ляшко, який на камери центральних телеканалів здійснював показовий виступ з його обрання” , – написав Гунько в Facebook.

“Але залишається відкритим питання щодо головного спонсора і витрат фінансових коштів на кампанію після остаточного фіаско”, – додав він.