Відомий рівненський політичний та громадський діяч Микола Карпюк, що майже 5 років провів у російських тюрмах вирішив балотуватися на довиборах у Верховну Рада по 208-му виборчому окрузі на Чернігівщині.

“До мене звернулись десятки людей із запитанням, а чи не хочу я спробувати свої сили на виборах в 208 окрузі. Деякі навіть пропонували допомогу. Відповів дуже коротко. Я не гречкосій, я не буду ні з ким домовлятись. Тому мені цікаво і важливо почути мешканців самого округу чи бачать вони мене своїм представником. Тож участь у виборах я не виключаю, але потрібна думка українців”, – написав 16 червня в Фейсбуці Микола Карпюк.

“Дякую за активну позицію незалежно від вашої точки зору щодо виборів у 208 окрузі. Головне це не бути байдужим! За декілька днів до мене звернулись і активісти, які запропонували свою допомогу, і бізнес, який готовий дати гроші, і “гречкосії”, які попросили не лізти. Відчуваю, що мушу і буду долучатись до виборів, але мені потрібна команда. Бо один в полі не воїн!”, – додав політв’язень.

Вибори у цьому окрузі призначено на 25 жовтня цього року у зв’язку зі смертю нардепа Валерія Давиденка, повідомляють «Рівненські новини».

Також, відомо що про свою участь у 208-му окрузі вже заявили лідер Радикальної партії Олег Ляшко, екс-глава Офісу президента Андрій Богдан, колишній нардеп від БПП Олександр Грановський.

Варто зазначити, що сама Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко підтримала Олега Ляшка, який ще недавно називав її “московською зозулею” і “газовою принцесою”, на довиборах до Верховної Ради в окрузі №208.

“Ми наполягаємо на тому, щоб вибори народного депутата у 208 окрузі в Чернігівській області були проведені негайно. Я вважаю, що у 208 окрузі всі українські сили повинні об’єднатися і висунути єдиного кандидата. Людину, яку на цьому окрузі підтримують понад 30% людей. Це Олег Ляшко”, – сказала Тимошенко.

“Я вважаю, що в парламент повинні прийти люди, які будуть сповідувати не здачу національних інтересів, а захист національних інтересів. Тому наша команда підтримала кандидатуру Олега Ляшка як єдиного кандидата від українських сил у 208 окрузі. Ми не будемо висувати свого кандидата”, – сказала Тимошенко.

Ляшко прийшов у політику від Блоку Юлії Тимошенко 2006 року. З 2011 року очолює власну Радикальну партію.

Олег Ляшко 4 червня публічно оголосив, що піде на вибори в цьому окрузі.