DD

Сьогоднішня бійка лідера Радикальної партії Олега Ляшка та депутата Сергія Мельничука у залі Верховної ради могла бути майстерно виконаним інсценуванням, спрямованим на те, щоб троє суддів Печерського суду, яких повинні притягнути до кримінальної відповідальності, змогли втекти з України.

До такого висновку прийшов радник міністра МВС Антон Геращенко після аналізу бійки депутатів, передає Корупція.інфо

Геращенко переконаний, що український народ обрав нову Верховну Раду «сподіваючись, що вона буде вирішувати нагальні проблеми, а не займатися цирковими виставами і кулачними боями сумнівної видовищності».

Однак надії народу в черговий раз не виправдалися і сьогоднішній інцидент пряме тому свідчення. Крім того, в діях Ляшко можна запідозрити інсценізацію бійки, замовлену невідомими зацікавленими особами.

«Як вірно зауважив мій друг, депутат від Народного Фронту Леонід Ємець, троє суддів Печерського суду, по яким сьогодні мало відбутися голосування про надання згоди на притягнення їх до кримінальної відповідальності, отримали ще мінімум одну добу для того щоб прийняти рішення про те, щоб втекти від відповідальності. Чи може для того, ця бійка і затівалася?», – задає питання Геращенко.

Як зазначив радник міністра МВС, сьогодні він ще раз переконався «в необхідності остаточного зняття депутатської не доторканності». Так як в «діях цілого ряду депутатів були явні ознаки ст. 296 КК «Хуліганство», але притягнення порушників до відповідальності викликає сумніви.