Нардепи включили до порядку денного проект постанови про зняття з керівних посад у комітетах екс-регіоналів, причетних до "диктаторських законів".

 

О 10.46 після обіцянок партнерів по коаліції Олег Ляшко із однопартійцями розблокував трибуну, передає Корупція Інфо

Чекаємо на голосування щодо долі у комітетах депутатів, які голосували за закони 16 січня.

 О 10. 15 лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко вийшов на трибуну і попросив спікера парламенту Володимира Грйосмана зачекати з роботою у парламенті:

"16 людей депутатів-регіоналів обрані на керівні посади в комітетах Ради. Пропонуємо звільнити усіх депутатів-регіоналів. І не робіть вигляд, що нічого не відбувається, що ми про це забудемо. “Радикальна партія” блокує трибуну з вимогою звільнити регіоналів. Щодо Вінниці. Це дзвінок для влади. Сьогодні у Вінниці влада домовляється з регіоналами. Не хочете бунту народного – женіть регіоналів із влади".

Гройсман пообіцяв Ляшку поставити на голосування відповідну постанову. Ляшко залишається блокувати трибуну.

У Верховній Раді 8 грудня зареєстровано проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за заклик до непокори. Відповідний проект зареєструвала народний депутат Ірина Фріз з фракції «Блоку Петра Порошенка».

О 10.00 Володимир Гройсман відкрив пленарне засідання парламенту. У залі зареєстровано 348 народних депутатів.

Спікер зауважив, що на сьогодні найголовніше – розглянути проект бюджету на 2015 рік, розпочати децентралізацію влади, а також розглянути проект роботи Уряду.

«Наголошу на важливості процедури персонального голосування», – попередив народних депутатів Гройсман. 
 

 

новини про Львів

 

Джерело: fakty.ictv.ua