d0096ec6c83575373e3a21d129ff8fef1455875421

Лідер радикальної партії Олег Ляшко закликав колег по парламенту розпочинати роботу по створенню нової більшості у Верховній Раді.

«На жаль, демократична європейська коаліція в парламенті припинила своє існування. Я звернувся до всіх колег-лідерів фракцій розпочати консультації по формуванню нової коаліції та нового уряду. Війна всіх проти всіх – смертельна для України», – зазначив Олег Ляшко.

Нардеп також зазначив, що не збирається повертатися в коаліцію «Європейська Україна», якої фактично вже не існує. Ляшко впевнений, що лише нова коаліція, новий уряд та нова економічна політика принесуть позитивні зміни для України та українців.

Також нардеп звинуватив президента Порошенка та прем’єра Яценюка в тому, що у важкий для країни час вони займаються зовсім не тим, що потрібно для країни.

«Сьогодні в Україні глибока політична криза. Вочевидь, найстрашніша за усі роки Незалежності. Дуалізм влади, коли Президент і прем'єр-міністр постійно між собою вирішують, хто кому Рабіновіч. Провальна економічна політика, внаслідок якої – тотальне  зубожіння неселення. Вайлувата політика зовнішня, коли наша держава лише акцентується у своїй ролі розмінної монети, за рахунок якої Захід і Москва вирішують свої проблеми», – написав Ляшко на своїй сторінці в соціальній мережі.