597111

У той час, як Президент Порошенко розповідає всій країні про деолігархізацію, завдяки його персональній підтримці російський олігарх Григоришин отримав сьогодні монопольний вплив на українську енергетику, що загрожує національній безпеці нашої держави.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

За його словами, компанія Порошенко має спільний бізнес з компаніями Григоришина.

Він також надав документи, що доводять: в листопаді 2014 компанія Григоришина "Фондовий актив" придбала 25% акцій "Вінницяобленерго" за 112,7 мільйона гривень, і вже 21 січня 2015 року "Фондовий актив" продала компанії Порошенка "Інвестиційний капітал Україна" 25% акцій "Вінницяобленерго" за 7,7 мільйона гривень — на 105 мільйонів гривень дешевше їх реальної вартості.

Через те, що загальна політика міністра енергетики Демчишина та російського олігарха Григоришина призвела до вкрай небезпечного посилення енергетичної залежності України від Росії, і загрожує обороноздатності і національній безпеці України, голова фракції Радикальної партії звернувся до Президента Порошенка, Прем’єра Яценюка, секретаря РНБО Турчинова з вимогою невідкладно ініціювати засідання Ради Нацбезпеки і оборони для розгляду питань національної безпеки.У той же час, Ляшко задає декілька питань персонально Порошенку:

Чи вважає він нормальним і моральним, що компанія Президента України веде спільний бізнес з російським олігархом в той час, коли Росія є країною-агресором, окупувала наш Крим і веде війну проти України на Донбасі?

Що натомість отримав російський олігарх Григоришин за те, що продав Порошенко актив на 105 мільйонів гривень дешевше його реальної вартості?

"Енергетична безпека України – це одна з головних складових національної безпеки України. Призначення в енергетичні галузі людей російського олігарха Григоришина на тлі російської агресії — це величезна загроза національним інтересам України.

Це так само, як Янукович призначав громадян Росії міністром оборони України та головою СБУ. Дивно, що ніхто з державних органів та вищих посадових осіб України не реагує на ці очевидні кричущі факти ", — наостанок додає головний радикал країни.