Ірина Геращенко прокоментувала підпал будинку Валерії Гонтарєвої.

Ранок. За звичкою відкрила фб. Прочитала, що вночі спалили будинок Валерії Гонтарєвої. В нас повернулися суди Лінча? Чи буде, нарешті, реакція правоохоронних органів ? Чи відкриють, нарешті, вуста, зімкнені засліпленням від сонцесяйності нової влади, наші західні партнери? Валерія Гонтарєва, схоже, стане першим політичним біженцем цієї влади і гарантовано отримає політичний притулок на Заході . Проблеми від цього будуть не тільки в нової влади, а в сприйняті України як демократичної держави вцілому. Економічна команда 2014-2016 ро, як хтось забув, врятувала банківську систему країни, яку могло накрити так, що російсько – українська війна б закінчилася сама собою- гіперінфляцію і таким падінням гривні , що країні б вже не допомогли ніякі запозичення. Я не експерт в економіці і банківському секторі, але чому мовчать експерти? Чому люди, які попередні 5 найважчих років взяли на себе відповідальність тягти країну з прірви, сьогодні опинилися в центрі цькування і фізичної загрози, в центрі справжнього терору і щоденних погроз ? Категорично проти судів Лінча. Й нагадаю, що в найстрашніші часи Майдану і війни ніхто не палив жодних маєтків попереднього режиму Януковича. Я засуджую будь яке насильство.
Р. S. Підготую депутатський запит з вимогою ретельного, неупередженого розслідування і пошуку підпалювачів. Висловлюю свою солідарність пані Валерії. Ми будували демократичну країну. Я не хочу жити в країні залякування і страху.

Така публікація обурила українців.

“Та нехай свалюють обоє!”, “Краще подумала б, на кого рот відкриває”, “Яка ж вона огидна”, “Лицемірна облуда, гнати звідси віником!”