Порошенко закликав виборців Віталія Кличка голосувати за його партію.

П’ятого президента України Петра Порошенка спіймали на брехні. Про лукавство екс-гаранта повідомив Telegram-канал Klymenko Time в середу, 20 жовтня.

Як зазначає ресурс, напередодні місцевих виборів Петро Порошенко записав відеоролик, щоб закликати частину виборців Віталія Кличка голосувати за його партію “Європейську солідарність”. На відео колишній президент заявив:

Не можна віддавати всю владу в одні руки;
Він багато зробив для децентралізації та місцевих бюджетів (в тому числі Києва).

“За другою тезою – і поговоримо про брехню. Порошенко хизується, що в 2014 році бюджет Києва був понад 20 мільярдів гривень, а в 2019-му – понад 60 мільярдів. Мовляв, зростання в три рази завдяки децентралізації. Давайте згадаємо курс гривні до доларів в 2014 і 2019 роках. 8,2 проти 27. Різниця в 3,2 рази. По суті в доларах бюджет без змін. і Порошенко знову бреше “, – підкреслює Klymenko Time.

Також тг-канал зловили членів “ЄС” в підкупі виборців, але не звичайною гречкою, а масками і антисептиками.

“Гречка – в минулому, саме час роздаровувати маски і антисептики. Підписники в рамках нашої рубрики # гречкосії прислали” агітацію “від кандидата партії” Євросолідарності “Олександра Сауляка. Він балотується від ПЕС в Одеську міськраду по Київському району.

На минулих виборах він також був кандидатом від партії Порошенка в місцевий міськраду, а також був помічником нардепа Порошенка Дмитра Голубова. Крім того, він був спостерігачем на президентських виборах по округу №15 від Петра Порошенка “, – йдеться в повідомленні.