"Лєнка-Каністра": Чим прославилась дружина терориста Мотороли (фото)

Дружина Мотороли – Олена Коленкіна, в минулому, за чутками, дівчина "легкої" поведінки, відома в своєму рідному місті під прізвиськом "Каністра". За свідченнями очевидців, відразу після смерті чоловіка дівчина в оточенні охоронців спішно покинула свою квартиру в Донецьку. 

За чутками, Олена Коленкіна своє прізвисько "Каністра" отримала за дууууже велику любов до плотських утіх.

19115243_1_w_1b8926d6_large

 

Дружина Мотороли: біографія бойової подруги бойовика "ДНР"

Олена Коленкіна народилася в селищі Семенівка, неподалік від Слов'янська Донецької області. У 2010 році закінчила школу, але в університет так і не дійшла. Судячи з фото з соцмереж, весь вільний час дівчини йшло на розваги. Про погану репутацію Коленкіної в Слов'янську свідчить і широко відоме в місті прізвисько "Ленка-Каністра".

Чи цікавилася до початку АТО юна Олена політичним життям і чи замислювалася вона про сепаратизм невідомо, проте в 2012 році дівчина була помічена на мітингу "Партії регіонів".

Історія знайомства з Арсеном Павловим

Під час артобстрілів в Слов'янську навесні 2014 року майбутня дружина Мотороли ховалася з матір'ю в підвалі будинку. Тут же вона познайомилася зі своїм чоловіком, який приїхав в Україну з Ростова воювати за "Русскій мір". На той момент у Арсена Павлова вже був 5-ти річний син і дружина. Однак ця обставина не завадила йому через кілька днів після знайомства зробити 21-річній Олені пропозицію.

Весілля пари відбулася 21 червня 2014 року в Донецьку. Примітно, що їхній шлюб став першим офіційно зареєстрованим в "ДНР", а свідком на торжестві був "народний" мер Донецька Павло Губарєв.

Наявність сім'ї у Мотороли в Росії не збентежила і церква. Олена і Арсен Павлові повінчалися в найстарішому храмі Московського патріархату в Грушівці (Крим). Дружина Мотороли в квітні 2015 року народила йому дочку Мирославу, за що бойовик подарував своїй коханій автомобіль. У жовтні 2016, за два тижні до вбивства бойовика, в родині Павлових з'явився син Макар.

Чим займалася Олена Павлова в "ДНР"

Дружина ватажка терористів працювала в бригаді "Спарта", очолюваної Моторолою. У соцмережах пишуть, що Павлова мала справу з фінансовими документами і знала, хто спонсорував діяльність терористів. Саме тому, відразу після того як Моторола загинув, дівчина поспішила покинути місто.

Нагадаємо, Моторола загінув у неділю, 16 жовтня, коли в ліфті его будинку спрацював вибуховий пристрій. 

19115304_1_w_b47d51c3_large 19115321_1_x_06f899d4_large 19115358_z_b90cb0d1_large 19115416_676778_large