Скандальний бізнесмен, який обікрав країну на мільйони гривень, азартний гравець і любитель травички, що відомо про сина Міністра внутрішніх справ України, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Олександр Аваков народився в 1988 році. На вимогу батька, хлопець закінчив Харківський національний університет імені Каразіна, отримавши освіту фінансиста. Про його молодость відомо небагато, батько старанно приховував свою дитину від громадськості, просто зробивши його власником свого бізнесу. Олександр числиться власником більш семи різних компаній і стає бізнесменом.

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

За заявами ЗМІ, син Арсена став власником не тільки бізнесом в Україні, а й в Литві та Італії. Завдяки величезним доходам вже в 2015 році Олександр дозволяє собі купити квартиру в 375 квадратних метрів прямо в центрі Києва і успішно приховує цей факт від громадськості, адже його батько просто вирішив не вказувати в своїй щорічній декларації доходи свого сина. У пентхаусі 5 спалень, гардеробна, кухня, вітальня і робочий кабінет, а вікна будівлі виходять прямо на центр міста. Крім нового особняка в Києві на Арсена оформлена ще одна квартира в Харкові.

У 2014 році, після початку АТО, хлопець вирішує відправитися в зону бойових дій і вступає добровольцем в батальйон спеціального призначення МВС «Київ-1». Але як виявилося, на фронті він ніколи не був, чоловік просто займався поставками необхідної провізії і речей для солдатів, але навіть на такій посаді він протримався недовго. Вже в 2015 його звільняють в запас і хлопець їде додому.Але найбільший резонанс викликали його бізнес справи. У 2016 році журналісти опублікували розслідування, в якому звинуватили хлопця в розтраті державних коштів. Адже хлопець домовився з екс-заступником міністра внутрішніх справ Сергієм Чеботарем про постачання неякісного товару за завищеними цінами. У 2016 році проти Олександра НАБУ відкриває своє власне розслідування. Уже в 2017 співробітники бюро виявляють факти про причетність Олексія до цієї справи піля чого і було затримано Авакова. За даними слідства Олександр звинувачувався в угодах, які спричинили розтрату державного бюджету в розмірі 14 мільйонів гривень. Суд триває досі, поки на хлопця наділи електронний браслет і заборонили виїзд з України, а його активи на сьогодні заморожені, при тому, що кілька разів по ходу слідства суддя відміняв рішення про арешт його майна.

Крім цієї гучної справи Олександр запам'ятався і своєю любов'ю до азартних ігор. У мережі з'явилося відео, на якому чоловік в підпільному казино програв всього за кілька годин понад 100 тисяч гривень, після чого він заявив, що збирається піти «курнути планчик». Нагадаємо, що під цим словом найчастіше мають на увазі наркотики рослинного походження.

Не менш скандальною була і історія з погрозами. Журналістка розповідала, що на одному з конкурсів краси вона зустріла Олександра і вирішила поставити йому в жарт питання про те, чи не шукає тут чоловік собі наречену. На що молодший Аваков неадекватно відреагував і почав погрожувати жінці розправою, якщо це відео вийде в ефір.

Яке остаточне рішення ухвалить суд поки не відомо, але зрозуміло одне, що не дивлячись на всі скандали, син Авакова навіть зараз може залишитися безкарним.