Олег Винник – самий улюблений жінками український співак, підкорювач сердець, ледь не постраждав від гарячої прихильниці.

Під час виступу в Одесі на Думській площі розпалена алкоголем прихильниця намагалася прорватися до свого кумира, лізла на сцену і матюкалася. Але доторкнутися до зіркового тіла шанувальниці так і не вдалося.

Охоронці затримали «вовчицю» і доставили її в Приморський райвідділ, де було зафіксовано правопорушення. Суд у цій справі відбувся 12 березня. Гарячою прихильницею Винника виявилася звичайна жінка, скромна трудівниця, самотня мати трьох дітей.У суді вона підтвердила, що дійсно лізла на сцену до Виннику, проте всіх обставин ситуації не пам'ятає, оскільки була п'яна. Свою вину вона визнала, за любов до кумира їй доведеться заплатити символічний штраф за порушення порядку в розмірі 51 гривні, плюс судовий збір – ще 384 гривні.

Сам артист на інцидент поки не відреагував.

Нагадаємо, Олег Винник зізнався, що під час постановки повинен був прочитати досить великий монолог, слова якого він забув на сцені. Тоді кілька секунд здавалися йому вічністю.