У Новояворівській міській раді та у квартирах окремих чиновників правоохоронці провели обшуки.

За інформацією джерел, справа стосується махінацій з будівництвом.

«Фірма «Балмікс», директор якої пан Балуцький, не сплатила інвестиційних внесків на 6 млн. грн. Таку їхню діяльність прикривав хтось у Новояворівській міськраді», – розповіло джерело.

Відтак, за інформацією джерела, коли правоохоронці прибули, аби провести обшук у кабінетах чиновників, яких підозрюють у махінаціях, ті відмовилися відчиняти кабінети. Після цього працівники ВБЕЗ, спільно з представниками прокуратури, опечатали вказані кабінети.

Стало відомо, що у даний час правоохоронці проводять обшуки у квартирі Балуцького та ще кількох чиновників Новояворівської міськради.

У прес-службі обласної міліції підтвердили, що у Новояворівській міськраді сьогодні справді проводились обшуки.

«Обшуки проводились згідно з чинним законодавством», – повідомили у міліції, зазначивши, що більше інформації надати поки не можуть.Як свідчить офіційна сторінка ТзОВ «Балмікс», товариство було зареєстроване у 1993 році. Директор підприємства – заслужений будівельник України Балуцький Мирослав Ярославович.

Одним із основних видів діяльності ТзОВ «Балмікс» є будівництво житлових багатоквартирних будинків, промислових будівель, реконструкція будівель, а також всі види ремонтних робіт, проектування, дизайн, випуск будівельних матеріалів, надання транспортних послуг.

Також вказано, що за період з 2006 року по даний час підприємством були збудовані спортивно–оздоровчий комплекс з льодовою ареною в м.Новояворівську, центральна поліклініка на 240 відвідувачів в м.Яворові, два житлові будинки  в смт.Шкло,  житловий будинок на 200 квартир з офісними приміщеннями в  м.Новояворівську, готельний комплекс в с.Славське, Сколівського р-ну, а також – спецбудівлі для тренування миротворчих сил на Яворівському полігоні.

Також ТзОВ «Балмікс» брало участь у державній програмі  «Доступне житло», яка передбачає компенсацію  в розмірі 30% від загальної вартості житла для молодих сімей, які перебували на обліку у Новояворівській міськраді як претенденти на  покращення житлових умов.

 

Джерело: Вголос