У Камінь-Каширському районі Волинської області розгорівся конфлікт між священиками Української православної церкви Московського патріархату і місцевими баптистами, передає Корупція.Інфо

Популярное: Київ заполонили фальшиві долари! ВСЯ правда, про НЕБЕЗПЕКУ! НЕ дайте себе обдурити!

Євангельські християни-баптисти з декількох сіл прийшли до грудківського озеру між сіл Осівці і Грудки, щоб провести водне хрещення.

Місцевий священик УПЦ МП Анатолій Литвин разом з кількома прихожанами заблокував підхід до озера.

Між православними і баптистами розгорілася суперечка. "Ми тут хрест купаємо, а вони хочуть осквернити! Якщо в бочку плюнути, вже ти води з неї не будеш пити!", "Ми боїмося, що після них озеро опоганиться, і потім будуть люди топитися, я буду боятися купатися після них! "," Так релігія – американська! ", – заявляли прихильники Московського патріархату.

У той же час, деякі з місцевих православних підтримали баптистів.

"Це канонічна територія Свято-Михайлівської церкви", – заявив священик УПЦ МП, який, як видно на опублікованих роликах, кропив опонентів святою водою. На зауваження про те, що протестанти мають офіційний статус в Україні, священик відповів: "На превеликий жаль. У нас вільне віросповідання – хто хоче, заходьте! Якщо вони приїжджають на територію нашої канонічної церкви і розбурхують людей, значить, вони і є причиною ворожнечі ".

Відзначається, що отримати офіційний коментар від керівництва Волинської єпархії УПЦ МП не вдалося – в прес-службі перестали відповідати на дзвінки.