Українська телеведуча Катя Осадча, яка вже два роки одружена з актором та шоуменом Юрієм Горбуновим, виховує 2-річного синочка Івана. Але зовсім не дивно, що прихильники зіркової пари охоче чекають поповнення цієї сім’ї.

Нагадаємо, що у Катерини є дорослий син – 16-річний Ілля. Його телеведуча народила від першого шлюбу з народним депутатом Олегом Поліщуком. 

А нещодавно у ЗМІ з’явилася новина про те, що знаменитість  при надії.

Так, в інтерв’ю для відомого глянцю Cosmopolitan Осадча прокоментувала ці чутки. За словами телеведучої, люди постійно хочуть якогось дива або казки, тому її родина 24/7 знаходиться під прицілами фотокамер.

Зірка зауважує, що з розумінням ставиться до різноманітних пліток. Адже телебачення і тримається тільки за рахунок інтриги. Інколи вона навіть жартує зі своїм чоловіком про те, на кого більш схожий їхній спільний малюк.

"Що стосується пліток про вагітність – ну що сказати? Бувають різні фасони суконь," – коментує Катерина.

Тому, сподіватися на поповнення у родині Осадча-Горбунов у найближчий час не потрібно. Хоча й шанувальників зіркового подружжя можна зрозуміти, адже животик телеведучої виглядає доволі кругленьким на останніх кадрах із її офіційного Instagram. Отож, час покаже.