мобілізація1

Виконання на території Яворівського району Львівської області мобілізаційних завдань п’ятої хвилі часткової мобілізації стало учора, 9 червня, лейтмотивом обговорення актуальних питань в Яворівській РДА – за участі комісара Яворівсько-Мостиського об’єднаного районного військового комісаріату (ОРВК), підполковника Івана Полончука.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на керівника сектору інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Яворівської РДА Миколу Петрова.

«Ті, хто ухиляється від військового призову, понесуть кримінальну відповідальність. Відповідатимуть перед законом і сільські голови, якщо не виконуватимуть свої прямі обов’язки», – наголосив військовий комісар Іван Полончук.

А голова Яворівської РДА Орест Гнип закликав місцевих керівників всіляко допомагати військовим у забезпеченні оповіщення військовозобов’язаних за місцем проживання та роботи, адже, з його слів, захист України від зовнішнього агресора – наш найголовніший обов’язок.

Також Яворівсько-Мостиський військовий комісар Іван Полончук ознайомив присутніх із проблемними питаннями, що виникли під час проведення часткової мобілізації. А саме: відсутність значної кількості військовозобов’язаних за місцем проживання, неприбуття військовозобов’язаних до військкомату під різними приводами.

Військовий комісар з прикрістю зауважив, що складається враження, ніби в Яворівському районі вже нікому служити Батьківщині.