У Закарпатській області маленькій дитині стало зле в салоні рейсового автобусу поблизу районного центру Рахів. Урятувати 1,5-річну дівчинку не змогли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30., передає Корупція.Інфо


Мама дівчинки каже, що Надя захворіла наприкінці січня: в неї піднялась температура та з’явився кашель. Батьки одразу звернулися до медиків. "Вона мене покликала. Я її спрямувала в лікарню. Двобічний бронхіт я поставили, бо пневмонії не було", – підтверджує сімейна медсестра Галина Кріс. Цей діагноз у районній лікарні підтвердили і поклали дитину на стаціонар, а через тиждень виписали додому. Лікарі переконують, що здоровою, але мати каже, що після виписки у доньки знову піднялася температура і трималася цілий тиждень. Коли дитині стало геть погано, жінка знову повезла її до лікарні – на рейсовому автобусі. 


У рейсовому автобусі померла півторарічна дівчинка. Мати везла її до лікарні, звідки дитину 10 днів тому виписали після лікування бронхіту. Але температура у дівчинки весь цей час не спадала. Тож жінка знову повезла її до медиків.


Його водій Юрій згадує, що ґвалт у салоні зчинився, коли вони вже під’їжджали до райцентру. "Звичайно, що кричали – хто б не кричав? Пересадили на машину, на іншу, на швидку", – розповів водій автобуса Юрій Храпінюк. У лікарню дівчинку привезли вже непритомною. "Я спустилася вниз, бо сказали, що важку дитину везуть, і вже була констатована смерть. З часу виписки зі стаціонару і на момент наступного звернення пройшло 11 днів", – каже завідуюча відділенням Рахівської районної лікарні Наталя Данча.

Популярне: "Переламав їй ноги, щоб запхати в…": 19-річний хлопець зґвалтував померлу від передозу дівчину, а потім…

Причиною смерті стала двостороння пневмонія. Лікарі у всьому винуватять матір, котра, на їхню думку, згаяла дорогоцінний час. А жінка впевнена, що винні медики, бо виписали додому хвору дитину. "Якщо вони бачили, що дитина не повністю здорова, чого вони відпустили мене додому? Це у мене одна-єдина претензія", – каже Ганна Дерецька. І пояснює, що на рейсовому автобусі малу везла через те, що у віддалену гірську місцевість реанімобіль їхав б не менше години, а карета швидкої допомоги, яка є в селі, поламана і грошей на її ремонт немає, що підтвердила і сільський голова Марина Шимот.


За фактом смерті півторарічної дитини поліція відкрила кримінальне провадження. Тим часом у день похорону Надійки в   реанімацію потрапила її найменша 3-місячна сестричка. Піднялася температура і в трьох старших дітей – їх батьки везтимуть до лікарні на тому самому рейсовому автобусі.